Menu

Kontakt

Home / Kontakt

Aneta Smolińska – Kot
Pracownia Psychoterapii „PRO BALANCE”

Dane kontaktowe
Dane Adresowe
ul. Borelowskiego-Lelewela 17/2
30-108 Kraków

NIP: 6792492133
KONTO: ING Bank Śląski SA
33 1050 1445 1000 0091 1661 8753

Polityka Prywatności

Szanowni Państwo,
W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych oraz transparentności w procesach ich przetwarzania, prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Państwu, w związku z tym prawach.
Administratorem danych osobowych jest Aneta Smolińska _ Kot Pracownia Psychoterapii „Pro Balance”, ul. Borelowskiego Lelewela 17/2, Kraków, NIP 6792492133, REGON 366563047.
Dane osobowe Klientów będą przetwarzane w celach świadczenia usług terapeutycznych przez terapeutów zespołu Pro Balance, w celach kontaktowych oraz w celach realizacji obowiązków podatkowych i księgowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ponadto każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dostęp do danych przetwarzanych przez Aneta Smolińska – Kot Pracownia Psychoterapii „Pro Balance” jest możliwy po wcześniejszym poinformowaniu terapeuty.
W przypadku, jeżeli dane te zostałyby ujawnione bądź narażone na ujawnienie, Aneta Smolińska – Kot Pracownia Psychoterapii „Pro Balance”, jako administrator, ma obowiązek powiadomić PUODO i bezpośrednio zainteresowanego.
Na Państwa prośbę, dane osobowe będą udostępniane podmiotom świadczącym usługi księgowe, wyłącznie w celach księgowych, tj. wystawianie faktur, na podstawie umów
o powierzenie przetwarzania danych.
Adres mailowy do kontaktu w sprawach związanych z danymi osobowymi: kontakt@pro-balance.com.pl.
 
ANETA SMOLIŃSKA – KOT
PRACOWNIA PSYCHOTERAPII „PRO BALANCE”
Borelowskiego-Lelewela 17/2
30-108 Kraków