Menu

Trening Umiejętności DBT – 15.07.2021

Trening umiejętności DBT to kluczowy element terapii dialektyczno-behawioralnej, skutecznej dla osób z dysregulacją emocjonalną.

Nasz program umożliwi naukę umiejętności DBT w formie grupowej i stanowi uzupełnienie indywidualnej terapii.

Format: Trening Umiejętności DBT (24 spotkania) – w zależności od sytuacji epidemiologicznej poszczególne moduły będą prowadzone w formie stacjonarnej (Kraków) lub online (trenerki mają doświadczenie w ich prowadzeniu).

Dzień i godziny treningu: czwartek, 18:30 – 20:30
Miejsce: Kraków,  ul. Borelowskiego-Lelewela 17/2
Planowana data rozpoczęcia treningu: 15.07.2021
Trenerzy: Aneta Smolińska – Kot, Anna Wojciechowska

Cena: 80 zł za spotkanie (60 zł w sytuacji konieczności poprowadzenia treningu w formie online). Wymagana opłata z góry, za dany miesiąc, według harmonogramu.
(Moduł Skuteczności Interpersonalnej to 8 spotkań, w tym 2 pierwsze spotkania to orientacja i uważność).
Liczba miejsc: maksymalnie 10 osób.

Informacje o treningu umiejętności:

  • obejmują naukę umiejętności podzielonych na moduły: Uważności, Tolerancji dolegliwości psychicznych, Regulacji emocji, Skuteczności interpersonalnej;
  • dla kogo: pełnoletnie osoby z diagnozą zaburzenia osobowości z pogranicza (Borderline), z trudnościami w regulowaniu emocji, impulsywnością, uczestniczące równolegle w terapii indywidualnej,
  • chcąc zapewnić ciągłość grupy treningowej oczekujemy deklaracji uczestniczenia w całym module,
  • podczas zapisów będzie ustalony termin indywidualnej rozmowy wstępnej do grupy treningowej z trenerem prowadzącym.

 

Trenerzy:

Aneta Smolińska-Kot – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, terapeuta DBT, terapeuta EMDR, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej SWPS, a także całościowe szkolenie DBT (DBT Practitioner Certificate) oraz szkolenie EMDR (LEVEL I i II). Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych. Od 2018 r. zaangażowana w pracę na rzecz  Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno – Behawioralnej, początkowo jako członek Komisji Rewizyjnej, a od 10.2019 r. jako członek Zarządu; należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa EMDR.  Doświadczenie zdobywała podczas staży na oddziałach psychiatrycznych, pracy w ŚCZP oraz w praktyce prywatnej. Od kilku lat szkoli się i pracuje w obszarze tzw. „trzeciej fali” CBT (ACT, DBT). W ramach praktyki DBT uczestniczy w spotkaniach zespołu konsultacyjnego, prowadzi zespoły samokształceniowe oraz treningi Family Connections. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.